Under Armour Kompresné legíny HG Armour Green  MM

Under Armour Kompresné legíny HG Armour Green MM

90-dňový priemer: 33,29 € najnižšie za 90 dní: 33,29 €

Kompresné legíny HG Armour Leggings Green sú pánske športové legíny z extra ľahkého kompresného materiálu HeatGear®. Ten sa spoločne s technológiou Anti-odor stará o elimináciu potu, vlhkosti, zápachu či baktérií, a zároveň aj o maximálnu priedušnosť legín… celý popis ↓

Výrobca
Under Armour
EAN
00196884688110
gymbeam.skSkladom
33,29 €
doprava zadarmo
Do obchodu
Kompresné legíny HG Armour Leggings Green sú pánske športové legíny z extra ľahkého kompresného materiálu HeatGear®. Ten sa spoločne s technológiou Anti-odor stará o elimináciu potu, vlhkosti, zápachu či baktérií, a zároveň aj o maximálnu priedušnosť legín. Prepracovaný ergonomický strih a elastický pás s logom Under Armour výborne obopne vašu postavu. Legíny sú navyše doplnené o praktické vrecko vhodné na uloženie telefónu či kľúčov.

Popis prevzatý z e-shopu.

b2b_price_exceptionÁno
Brutto váha0.156000
colorszelená
Dĺžka39.000000
Farbazelená
heureka_nameUnder Armour Kompresné legíny HG Armour Green
hs_code61071200: -- Z chemických vlákien
HS kód61071200: -- Z chemických vlákien
manufacturerUnder Armour
Materiál79% polyester, 21% elastan
Netto váha1.440000
netto_weight1.440000
Porovnávač 1 - Názov (Heure-sk,Heure-cz,Arukere,Compari)Under Armour Kompresné legíny HG Armour Green
producing_countryVietnam
Šírka20.000000
size_of_clothingM
ts_dimensions_height2.000000
ts_dimensions_length39.000000
ts_dimensions_width20.000000
VeľkosťM
Veľkosť oblečeniaM
Výška2.000000
weight0.156000
ZnačkaUnder Armour
reklama

Čo ešte zvážiť

Tento tovar ponúka zatiaľ jediný obchod — porovnávať teda niet s čím. Tu je, čo sa mu v tej istej kategórii najviac podobá cenou a značkou.