Snímač teploty výfukových plynov VW SHARAN 2.0TDI 2005-, SEAT ALHAMBRA 2.0TDI 2005-
90-dňový priemer: 34,90 €
najnižšie za 90 dní: 34,90 €
Snímač teploty výfukových plynov VW SHARAN 2.0TDI 2005-, SEAT ALHAMBRA 2.0TDI 2005- Dĺžka kábla [mm]: 545 Počet kolíkov: 2 Alternatívna súprava na opravu: 0894579 Balenie: 1 V jednotke balenie: 1 pasuje na: VW SHARAN 2.0TDI 2005-, SEAT ALHAMBRA 2.0TDI 2005-/… celý popis ↓
Snímač teploty výfukových plynov VW SHARAN 2.0TDI 2005-, SEAT ALHAMBRA 2.0TDI 2005-
Dĺžka kábla [mm]: 545
Počet kolíkov: 2
Alternatívna súprava na opravu: 0894579
Balenie: 1
V jednotke balenie: 1
pasuje na:
VW SHARAN 2.0TDI 2005-, SEAT ALHAMBRA 2.0TDI 2005-/ pred TURBOM /
OE číslo produktu:
ACI-AVESA ASTE-0197
AUTLOG AS3127
CONTINENTAL/VDO 2,91E+12
CONTINENTAL/VDO 2910000000000
CONTINENTAL/VDO 2910000827600
DELPHI TS30045
DIPASPORT INJGS025N
ELTA AUTOMOTIVE EX5147
ELTA AUTOMOTIVE XLS1847
ESEN SKV 30SKV055
FEBI BILSTEIN 49267
FISPA 82.114
FISPA 82.114A2
GEBE 9 8068 1
HERTH+BUSS ELPARTS 70682066
HJS 92094076
INTERMOTOR 27143
LUCAS LGS7036
MAGNETI MARELLI 1,72E+11
MAGNETI MARELLI 172000000000
MAGNETI MARELLI 172000467010
MEAT & DORIA 03G 906 088L
MEAT & DORIA 11926
MEAT & DORIA 11926E
MEYLE 114 800 0108
MEYLE 1148000108
MOTAQUIP LVET352
OSSCA 32489
PIERBURG 7.08369.43.0
RIDEX ######################
RIDEX 3,938E+115
RIDEX 3938E0112
SEAT 03G 906 088L
SIDAT 82.114A2
SIDAT 82114
SWAG 30 94 9267
VAG 03G 906 088L
VEGAZ TPS-197
VEMO V10721337
vika 99061805001
VW 03G 906 088L
WALKER PRODUCTS 273-20197
WE PARTS 411420029
WE PARTS 411420664
WILMINK GROUP WG1268347
WILMINK GROUP WG1487704
WILMINK GROUP WG1807802
WILMINK GROUP WG1897456
WILMINK GROUP WG1903190
číslo výrobku :
NTY EGT-VW-003
5902048917232
Popis prevzatý z e-shopu.
reklama
Čo ešte zvážiť
Tento tovar ponúka zatiaľ jediný obchod — porovnávať teda niet s čím. Tu je, čo sa mu v tej istej kategórii najviac podobá cenou a značkou.
Snímač teploty výfukových plynov ENG.3.0D,3.0DH AUDI A4(B9),A5,A6(C7),A8(D5),Q5,Q7,Q8; VW TOUAREG 2014-
34,90 €
Snímač teploty výfukových plynov ALFA ROMEO MITO 1.3JTDM 2008-,FIAT GRANDE PUNTO 1.3JTD 2005-
34,90 €
Snímač teploty výfukových plynov FIAT PUNTO 1.3D MULTIJET 12-, ALFA ROMEO MITO 1.3 MULTIJET 08-,
34,90 €
Snímač teploty výfukových plynov AUDI A1 1.6TDI 2010-,SEAT TOLEDO 1.6TDI 2012-,SKODA FABIA 1.6TDI 2010-,ROOMSTER 1.6TDI 2010-,VW POLO 1.6TDI 2009
34,90 €
Snímač teploty výfukových plynov AUDI A4 3.0TDI 160KW,200KW 15-18, A6/Q7 SPORTBACK 3.0TDI 155KW, 160KW, 200KW 14-18, VW AMAROK 3.0TDI 120KW, 150KW, 165KW 16-
34,90 €
Snímač teploty výfukových plynov ENG.3.0D,3.0DH VW TOUAREG; AUDI A4(B9),A5,A6(C7),A7,Q7,Q8; 2014-
34,90 €
Snímač teploty výfukových plynov ALFA ROMEO 159 2.0JTDM 2009-
34,90 €
Snímač teploty výfukových plynov AUDI A4 2.0TDI,2.7TDI 2007-,A5 2.7TDI,3.0TDI 2007-
34,90 €