Snímač teploty výfukových plynov VW PASSAT 2.0TDI 2003-
90-dňový priemer: 39,90 €
najnižšie za 90 dní: 39,90 €
Snímač teploty výfukových plynov VW PASSAT 2.0TDI 2003- Počet konektorov: 2 Hmotnosť [kg]: 0,07 pre OE číslo: 038 906 088 B Balenie: 1 pasuje na: VW PASSAT 2.0TDI 2003- / pred DPF / OE číslo produktu: ACI-AVESA ASTE-0300 at autoteile germany at10994 AUTLOG… celý popis ↓
Snímač teploty výfukových plynov VW PASSAT 2.0TDI 2003-
Počet konektorov: 2
Hmotnosť [kg]: 0,07
pre OE číslo: 038 906 088 B
Balenie: 1
pasuje na:
VW PASSAT 2.0TDI 2003- / pred DPF /
OE číslo produktu:
ACI-AVESA ASTE-0300
at autoteile germany at10994
AUTLOG AS3105
AUTOTEAM L2112
BOGAP A6120154
BOSCH 0 986 259 076
CONTINENTAL/VDO 2803550026380
ELTA AUTOMOTIVE EX5023
ELTA AUTOMOTIVE XLS1715
EPS 1.220.347
ERA 551532A
ESEN SKV 30SKV176
FACET 22.0347
FEBI BILSTEIN 49260
FENNO XT9632
FISPA 82.112
GH GH-749961
HELLA 6PT 014 494-841
HERTH+BUSS ELPARTS 70683035
HJS 92 09 4091
HOFFER 7451924
INTERMOTOR 27070
KW 422 347
KW 422347
LEMARK LXT012
LUCAS LGS6018
MDR EPS-1220 347
MEAT & DORIA 11924
MEYLE 114 800 0099
MEYLE 1148000099
MOBILETRON EG-EU076
MOTAQUIP LVET218
MTE-THOMSON 9632
NRF 707047
OSSCA 32491
PIERBURG 7.08369.72.0
SIDAT 82.112
SKODA 038 906 088 B
SKODA 38 906 088 B
SWAG 30 94 9260
TRISCAN 8826 29153
VAG 038 906 088 B
VAG 38 906 088 B
VEMO V10-72-1334
vika 99061790301
VW 038 906 088 B
VW 38 906 088 B
WALKER PRODUCTS 273-20300
WE PARTS 411420027
WILMINK GROUP WG1015030
WILMINK GROUP WG1487698
WILMINK GROUP WG1924984
WILMINK GROUP WG2015699
WILMINK GROUP WG2195608
číslo výrobku :
NTY EGT-VW-001
5902048917256
Popis prevzatý z e-shopu.
reklama
Čo ešte zvážiť
Tento tovar ponúka zatiaľ jediný obchod — porovnávať teda niet s čím. Tu je, čo sa mu v tej istej kategórii najviac podobá cenou a značkou.
Snímač teploty výfukových plynov ENG.2.0D VOLVO V60 II 2018-, XC60 II 2017-, S90 II 2016-
39,90 €
Snímač teploty výfukových plynov OPEL ASTRA J 1.7CDTI 74/81/96KW 09-15
39,90 €
Snímač teploty výfukových plynov ENG. 2.0TDI AUDI A4(B8,B9),A5,Q5 2007-
39,90 €
Snímač teploty výfukových plynov ENG.3.0TDI AUDI A4(B8),A5,A7,A8(D4),Q5 2008-2017
39,90 €
Snímač teploty výfukových plynov MERCEDES A W176 180/200/220 12-, CLA C117/X117 200CDI13-, B W242/246 160/180/200/220CDI 13-, CLS C218/X218 220/250/350D 14-, E W212/S212/A207 300/350CDI 09-, GLA X156 200/220CDI 13-
39,90 €
Snímač teploty výfukových plynov OPEL ASTRA J 1.7CDTI 09-15
39,90 €
Snímač teploty výfukových plynov ALFA ROMEO 147 1.9JTD 2001-
39,90 €
Snímač teploty výfukových plynov AUDI A4 2.0TDI 2004-,A6 2.0TDI 2004-
39,90 €