Puzdro Tender Book iPhone 15 - čierne
90-dňový priemer: 8,90 €
najnižšie za 90 dní: 8,90 €
Knižkové puzdrá na mobil Apple iPhone 15 dodajú vášmu telefónu eleganciu a spoľahlivo ochránia jeho telo pred nežiadúcim poškodením a nečistotami. Čierna farba vyjadrí váš štýl a napovie čo sa vám páči a máte radi. Kvalitné spracovanie materiálov zabezpečí… celý popis ↓
- Výrobca
- Tender Book
- EAN
- 05903396217081
Knižkové puzdrá na mobil Apple iPhone 15 dodajú vášmu telefónu eleganciu a spoľahlivo ochránia jeho telo pred nežiadúcim poškodením a nečistotami. Čierna farba vyjadrí váš štýl a napovie čo sa vám páči a máte radi.
Kvalitné spracovanie materiálov zabezpečí dlhodobý nepoškodený vzhľad telefónu, čo môže zvýšiť cenu zariadenia pri jeho ďalšom predaji v budúcnosti.
Materiál a povrchová úprava: Umelá koža
Hlavné výhody
Ochrana tela telefónu
Zabraňuje nežiaducim škrabancom
Ochrana pred prachom
Presné výrezy na konektory
Kvalitný odolný materiál
Nezabudnite, že pre plnohodnotnú ochranu mobilu je potrebné používať aj kvalitné ochranné sklo na mobil.
Vyberte si zo širokej ponuky originálnych značkových krytov na mobil a rôznych druhov obalov v Mobilonline.
Popis prevzatý z e-shopu.
| Druh produktu | Knižkové puzdrá |
| Farba | čierna |
| Materiál puzdra | Umelá koža |
| Model | iPhone 15 |
| Typ puzdra | Knižkové bočné |
| Veľkosť | KS |
| Vhodné pre | Apple |
| Značka | Tender Book |
Najnižšia cena naprieč obchodmi za posledný rok, 351 záznamov.
reklama
Čo ešte zvážiť
Tento tovar ponúka zatiaľ jediný obchod — porovnávať teda niet s čím. Tu je, čo sa mu v tej istej kategórii najviac podobá cenou a značkou.
Puzdro Tender Book Samsung Galaxy S23 5G - čierne
15,00 €
Puzdro Tender Book Redmi Note 15 Pro 4G - čierne KS
15,00 €
Puzdro Tender Book Xiaomi Redmi Note 15 4G/5G - čierne KS
15,00 €
Puzdro Tender Book Samsung Galaxy A57 5G - čierne KS
15,00 €
Puzdro Tender Book Xiaomi Redmi Note 15 4G/5G - hnedé KS
15,00 €
Puzdro Tender Book Redmi Note 15 Pro 5G - čierne KS
15,00 €
Puzdro Tender Book Samsung Galaxy S24 5G - čierne
15,00 €
Puzdro Tender Book Samsung Galaxy A37 5G - čierne KS
15,00 €