Puzdro Smart Magnetic Book Honor 200 5G - čierne
90-dňový priemer: 7,00 €
najnižšie za 90 dní: 7,00 €
teraz lacnejšie než zvyčajne
- Výrobca
- Smart Book
- EAN
- 05907457782884
Ďalšie varianty
200 5G čierne
200 Lite modré
od 6,00 €
| Akčná streda | áno |
| Druh produktu | Knižkové puzdrá |
| EKOBOX | Áno |
| Farba | modrá |
| Materiál puzdra | Imitácia kože (koženka) |
| Model | 200 |
| Typ puzdra | Knižkové bočné |
| Veľkosť | KS |
| Vhodné pre | Huawei |
| Značka | Smart Book |
Najnižšia cena naprieč obchodmi za posledných 10 mesiacov, 283 záznamov.
reklama
Čo ešte zvážiť
Tento tovar ponúka zatiaľ jediný obchod — porovnávať teda niet s čím. Tu je, čo sa mu v tej istej kategórii najviac podobá cenou a značkou.
Puzdro Smart Book iPhone XR - čierne
6,00 €
Puzdro Smart Book Xiaomi Redmi Note 9 - tmavo modré
6,00 €
Puzdro Smart Book Xiaomi Redmi 14C/Poco C75 - zlaté
6,00 €
Puzdro Smart Book Honor 90 Lite - červené
6,00 €
Puzdro Smart Book Samsung Galaxy S20 Plus - čierne
6,00 €
Puzdro Smart Book Huawei P Smart 2019/Honor 10 Lite - čierne
6,00 €
Puzdro Smart Book Samsung Galaxy A41 - čierne
6,00 €
Puzdro Smart Book Huawei P30 Pro - čierne
6,00 €