Puzdro Mezzo Book TCL 505, vzor motýľ - červené
Knižkové puzdrá na mobil TCL 505 dodajú vášmu telefónu eleganciu a spoľahlivo ochránia jeho telo pred nežiadúcim poškodením a nečistotami. Červená farba vyjadrí váš štýl a napovie čo sa vám páči a máte radi. Kvalitné spracovanie materiálov zabezpečí dlhodobý… celý popis ↓
- Výrobca
- Mezzo Book
Ďalšie varianty
505, červené
501, červené
od 3,00 €
Knižkové puzdrá na mobil TCL 505 dodajú vášmu telefónu eleganciu a spoľahlivo ochránia jeho telo pred nežiadúcim poškodením a nečistotami. Červená farba vyjadrí váš štýl a napovie čo sa vám páči a máte radi.
Kvalitné spracovanie materiálov zabezpečí dlhodobý nepoškodený vzhľad telefónu, čo môže zvýšiť cenu zariadenia pri jeho ďalšom predaji v budúcnosti.
Materiál a povrchová úprava: Guma, silikón (TPU)
Hlavné výhody
Ochrana tela telefónu
Zabraňuje nežiaducim škrabancom
Ochrana pred prachom
Presné výrezy na konektory
Kvalitný odolný materiál
Nezabudnite, že pre plnohodnotnú ochranu mobilu je potrebné používať aj kvalitné ochranné sklo na mobil.
Vyberte si zo širokej ponuky originálnych značkových krytov na mobil a rôznych druhov obalov v Mobilonline.
Popis prevzatý z e-shopu.
| Akčná streda | áno |
| Druh produktu | Knižkové puzdrá |
| Farba | červená |
| Materiál puzdra | Guma, silikón (TPU) |
| Model | 505 |
| Typ puzdra | Knižkové bočné |
| Veľkosť | KS |
| Vhodné pre | TCL |
| Značka | Mezzo Book |
reklama
Čo ešte zvážiť
Tento tovar ponúka zatiaľ jediný obchod — porovnávať teda niet s čím. Tu je, čo sa mu v tej istej kategórii najviac podobá cenou a značkou.
Puzdro Mezzo Book Infinix Hot 40i, vzor motýľ - červené
3,00 €
Puzdro Mezzo Book Samsung Galaxy S23 FE vzor dreamcatcher - červené
3,00 €
Puzdro Mezzo Book Infinix Smart 8, vzor Datura - červené
3,00 €
Puzdro Mezzo Book Samsung Galaxy S25 Edge, vzor mandala - červené
3,00 €
Puzdro Mezzo Book Honor 90 Smart/X7b, vzor motýľ - červené
3,00 €
Puzdro Mezzo Book TCL 501, vzor motýľ - červené
3,00 €
Puzdro Mezzo Book ZTE Blade A35/A55, vzor motýľ - červené
3,50 €
Puzdro Mezzo Book ZTE Blade V70 Vita, vzor motýľ - červené
3,50 €