Puzdro Mezzo Book Samsung Galaxy A12 A125/M12 M127 vzor mandala - zelené
Knižkové puzdrá na mobil Samsung Galaxy A12 dodajú vášmu telefónu eleganciu a spoľahlivo ochránia jeho telo pred nežiadúcim poškodením a nečistotami. Zelená farba vyjadrí váš štýl a napovie čo sa vám páči a máte radi. Kvalitné spracovanie materiálov zabezpečí… celý popis ↓
- Výrobca
- Mezzo Book
- EAN
- 05903396105289
Ďalšie varianty
zelené
zlato ružové
od 6,50 €
Knižkové puzdrá na mobil Samsung Galaxy A12 dodajú vášmu telefónu eleganciu a spoľahlivo ochránia jeho telo pred nežiadúcim poškodením a nečistotami. Zelená farba vyjadrí váš štýl a napovie čo sa vám páči a máte radi.
Kvalitné spracovanie materiálov zabezpečí dlhodobý nepoškodený vzhľad telefónu, čo môže zvýšiť cenu zariadenia pri jeho ďalšom predaji v budúcnosti.
Materiál a povrchová úprava: Imitácia kože (koženka)
Hlavné výhody
Ochrana tela telefónu
Zabraňuje nežiaducim škrabancom
Ochrana pred prachom
Presné výrezy na konektory
Kvalitný odolný materiál
Nezabudnite, že pre plnohodnotnú ochranu mobilu je potrebné používať aj kvalitné ochranné sklo na mobil.
Vyberte si zo širokej ponuky originálnych značkových krytov na mobil a rôznych druhov obalov v Mobilonline.
Popis prevzatý z e-shopu.
| Akčná streda | áno |
| Druh produktu | Knižkové puzdrá |
| EKOBOX | Áno |
| Farba | zelená |
| Materiál puzdra | Imitácia kože (koženka) |
| Model | Galaxy A12 |
| Séria | Galaxy A |
| Typ puzdra | Zadné |
| Veľkosť | KS |
| Vhodné pre | Samsung |
| Značka | Forcell |
reklama
Čo ešte zvážiť
Tento tovar ponúka zatiaľ jediný obchod — porovnávať teda niet s čím. Tu je, čo sa mu v tej istej kategórii najviac podobá cenou a značkou.
Puzdro Mezzo Book Samsung Galaxy A33 5G vzor strom - zlato ružové
6,50 €
Puzdro Mezzo Book iPhone 11, vzor mandala - ružovo-zlaté
6,50 €
Puzdro Mezzo Book iPhone 7/8/SE 2020/SE 2022 vzor dreamcatcher - zelené
6,50 €
Puzdro Mezzo Book Samsung Galaxy A13 4G, vzor dreamcatcher - červené
6,50 €
Puzdro Mezzo Book Samsung Galaxy A34 5G vzor strom - zlato ružové
6,50 €
Puzdro Mezzo Book Samsung Galaxy A54 5G vzor mandala - zlato ružové
6,50 €
Puzdro Mezzo Book Samsung Galaxy A34 5G vzor mandala - zlato ružové
6,50 €
Puzdro Mezzo Book iPhone 7/8/SE 2020/SE 2022 vzor dreamcatcher - fialové
6,50 €