Puzdro Elegance TPU Samsung Galaxy A22 5G - tmavo-modré
90-dňový priemer: 4,50 €
najnižšie za 90 dní: 4,50 €
Zadné kryty na mobil Samsung Galaxy A22 5G dodajú vášmu telefónu eleganciu a spoľahlivo ochránia jeho telo pred nežiadúcim poškodením a nečistotami. Modrá farba vyjadrí váš štýl a napovie čo sa vám páči a máte radi. Kvalitné spracovanie materiálov zabezpečí… celý popis ↓
- Výrobca
- Elegance TPU
- EAN
- 05900495930194
Zadné kryty na mobil Samsung Galaxy A22 5G dodajú vášmu telefónu eleganciu a spoľahlivo ochránia jeho telo pred nežiadúcim poškodením a nečistotami. Modrá farba vyjadrí váš štýl a napovie čo sa vám páči a máte radi.
Kvalitné spracovanie materiálov zabezpečí dlhodobý nepoškodený vzhľad telefónu, čo môže zvýšiť cenu zariadenia pri jeho ďalšom predaji v budúcnosti.
Materiál a povrchová úprava: Guma, silikón (TPU)
Hlavné výhody
Ochrana tela telefónu
Zabraňuje nežiaducim škrabancom
Ochrana pred prachom
Presné výrezy na konektory
Kvalitný odolný materiál
Nezabudnite, že pre plnohodnotnú ochranu mobilu je potrebné používať aj kvalitné ochranné sklo na mobil.
Vyberte si zo širokej ponuky originálnych značkových krytov na mobil a rôznych druhov obalov v Mobilonline.
Popis prevzatý z e-shopu.
| Akčná streda | áno |
| Druh produktu | Kryty |
| Farba | modrá |
| Materiál puzdra | Guma, silikón (TPU) |
| Model | Samsung Galaxy A22 5G |
| Séria | Galaxy A |
| Typ puzdra | Zadné |
| Veľkosť | KS |
| Vhodné pre | Samsung |
| Značka | Elegance |
Najnižšia cena naprieč obchodmi za posledný rok, 348 záznamov.
reklama
Čo ešte zvážiť
Tento tovar ponúka zatiaľ jediný obchod — porovnávať teda niet s čím. Tu je, čo sa mu v tej istej kategórii najviac podobá cenou a značkou.
Puzdro Elegance TPU Xiaomi Redmi A5 - čierne
13,00 €
Puzdro Elegance TPU Samsung Galaxy A52 A525/A52s A528 - Tmavo Modré
13,00 €
Puzdro Elegance TPU Xiaomi Redmi Note 11 Pro - čierne
7,30 €
Puzdro Elegance TPU Xiaomi Redmi 12 4G/5G - tmavo modré
6,50 €
Puzdro Elegance TPU Samsung Galaxy A14 4G/5G - čierne
6,50 €
Puzdro Elegance TPU Xiaomi Redmi Note 11/11s - červené
6,50 €
Puzdro Elegance TPU iPhone 7/8/SE 2020/SE 2022 - čierne
6,50 €
Puzdro Elegance TPU Xiaomi Redmi Note 11/11s - čierne
6,50 €