Ochranné sklo Veason 6D Xiaomi Redmi 13C/Poco C65, celotvárové - čierne
VEASON 6D PRO Full Glue tvrdené sklo pre Xiaomi RedMi 13C. Tvrdené sklo 6D Pro od popredného výrobcu Veason. Vyniká celoplošným lepením (od okraja k okraju) pomocou lepidla so zvýšenou viskozitou. Hrúbka 0,2 mm zabezpečuje 100% priehľadnosť obrazovky a vysoký… celý popis ↓
- Výrobca
- Veason 6D
- EAN
- 05903396241703
VEASON 6D PRO Full Glue tvrdené sklo pre Xiaomi RedMi 13C.
Tvrdené sklo 6D Pro od popredného výrobcu Veason. Vyniká celoplošným lepením (od okraja k okraju) pomocou lepidla so zvýšenou viskozitou.
Hrúbka 0,2 mm zabezpečuje 100% priehľadnosť obrazovky a vysoký faktor tvrdosti 9H zaručuje vynikajúcu ochranu proti poškriabaniu a následkom pádov. Oleofobná vrstva znižuje tvorbu odtlačkov prstov, prachu a nečistôt.
Dokonale padnúce tvrdené sklo s tvrdosťou 9H pomáha predĺžiť životnosť vášho zariadenia. Displej je účinne chránený pred poškriabaním, čo sa prejavuje vo výhodnom používaní telefónu.
Obsah balenia:
6D Pro tvrdené sklo
uterák nasýtený alkoholom na čistenie
mikrovláknový uterák na doleštenie pred aplikáciou
Špecifikácie:
Výrobca: Veason
Lepidlo: so zvýšenou viskozitou na celom povrchu
Hrúbka: 0,2 mm
Tvrdosť: 9H
Typ skla: tvrdené
Povlak: oleofobný
Popis prevzatý z e-shopu.
| Druh produktu | Ochranné sklá |
| Model | Poco C65 |
| Spracovanie skla | číre |
| Typ skla | celotvárové |
| Veľkosť | KS |
| Vhodné pre | Xiaomi |
| Značka | Veason |
reklama
Čo ešte zvážiť
Tento tovar ponúka zatiaľ jediný obchod — porovnávať teda niet s čím. Tu je, čo sa mu v tej istej kategórii najviac podobá cenou a značkou.
Ochranné sklo Veason 6D Xiaomi 13T/13T Pro, celotvárové - čierne
17,00 €
Ochranné sklo Veason 6D Samsung Galaxy A05s, celotvárové - čierne
17,00 €
Ochranné sklo Veason 6D Samsung Galaxy A14 4G/5G, celotvárové - čierne
17,00 €
Ochranné sklo Veason 6D Samsung Galaxy A12/A32 5G/M12/F12, celotvárové - čierne
17,00 €
Ochranné sklo Veason 6D Xiaomi Redmi 12C/10C/Poco C40, celotvárové - čierne
17,00 €
Ochranné sklo Veason 6D Xiaomi Redmi Note 12 Pro/12 Pro+, celotvárové - čierne
16,00 €
Ochranné sklo Veason 6D Samsung Galaxy A50, celotvárové - čierne
16,00 €
Ochranné sklo 6D Veason Privacy iPhone X/XS/11 Pro, celotvárové - čierne
16,00 €