KOLIESKA NILS EXTREME PU 90x24 ČÍRE (4KS)
90-dňový priemer: 11,67 €
najnižšie za 90 dní: 11,60 €
Náhradné kolieska pre fitness kolieskové korčule. Určené pre rýchlejšiu jazdu a to je charakterizované dvoma základnými parametrami: priemer a stupeň tvrdosti. Priemer kolieska rovný 90 mm zaisťuje veľmi vysokú rýchlosť, čo sa premieta do nižšej… celý popis ↓
- Výrobca
- NILS EXTREME
- Kód výrobcu
- 162288
- EAN
- 05907695589214
Ďalšie varianty
- Sídlo
- Slovensko
- Doručenie
- zo skladu v Partizánskom, 1–3 pracovné dni
- Vrátenie tovaru
- na adresu v SR (Partizánske)
- Podpora po slovensky
- áno
11,70 €
Do obchodu
Náhradné kolieska pre fitness kolieskové korčule. Určené pre rýchlejšiu jazdu a to je charakterizované dvoma základnými parametrami: priemer a stupeň tvrdosti. Priemer kolieska rovný 90 mm zaisťuje veľmi vysokú rýchlosť, čo sa premieta do nižšej ovládateľnosti. Tvrdosť 82A poskytuje vynikajúcu prispôsobenie každému terénu.
Parametre:
Rozmer: 90 x 24
Tvrdosť: 82 A
Balenie: 4ks Výrobca: Abisal Sp. z o.o., Pyskowicka 17, 41-807 Zabrze, PL, abisal@abisal.plNávod (PDF)
Popis prevzatý z e-shopu.
Najnižšia cena naprieč obchodmi za posledných 3 týždňov, 3 záznamy.
reklama
Čo ešte zvážiť
Tento tovar ponúka zatiaľ jediný obchod — porovnávať teda niet s čím. Tu je, čo sa mu v tej istej kategórii najviac podobá cenou a značkou.
Sada čiernych PU koliesok 64x24 + ložiská ABEC9 NILS EXTREME
11,70 €
Svietiace PU kolieska NILS EXTREME 72x24 (4ks)
11,70 €
Matné kolieska NILS Extreme PU 64x24 82A s ložiskami ABEC 9, čierne, 4 ks
11,70 €
Matné kolieska NILS Extreme PU 64x24 82A s ložiskami ABEC 9, biele, 4 ks
11,70 €
KOLIESKA NILS EXTREME PU 90x24 ČIERNE (4KS)
11,70 €
KOLIESKA NILS EXTREME PU 84x24 BIELE (4KS)
KOLIESKA NILS EXTREME PU 84x24 BIELE (4KS)
10,90 €
Matné kolieska NILS Extreme PU 84x24 82A, biele, 4 ks
12,50 €
Matné kolieska NILS Extreme PU 80x24 82A, biele, 4 ks
10,90 €