Kempingový stôl KING CAMP Bamboo 120 x 80 cm
Skladací kempingový stôl KING CAMP s bambusovou vrchnou doskou s rozmermi 120 x 80 cm skladací kempingový stôl hliníkový rozmery stola 120 x 80 cm nastaviteľná výška stola nad zemou 68 a 46 cm materiál konštrukcie hliník rozmery pre uskladnenie: 81 x 64 x 9… celý popis ↓
- Výrobca
- KING CAMP
- Kód výrobcu
- MASKC3926
- EAN
- 06927194709455
Skladací kempingový stôl KING CAMP s bambusovou vrchnou doskou s rozmermi 120 x 80 cm
- skladací kempingový stôl hliníkový
- rozmery stola 120 x 80 cm
- nastaviteľná výška stola nad zemou 68 a 46 cm
- materiál konštrukcie hliník
- rozmery pre uskladnenie: 81 x 64 x 9 cm
- nosnosť 80 kg
- hmotnosť 9,2 kg
- ochranný obal súčasťou balenia
Popis prevzatý z e-shopu.
| Hmotnosť | 9.5 |
Najnižšia cena naprieč obchodmi za posledných 7 týždňov, 46 záznamov.
reklama
Čo ešte zvážiť
Tento tovar ponúka zatiaľ jediný obchod — porovnávať teda niet s čím. Tu je, čo sa mu v tej istej kategórii najviac podobá cenou a značkou.
Skladací vozík KING CAMP Folding Wagon
157,00 €
Kempingový stôl KING CAMP Bamboo Color šesťstranný
165,00 €
Kemping stôl KING CAMP Bamboo 100 x 65 cm
136,00 €
Campingové skladacie lehátko KING CAMP Ultralight Cot - zelené
103,00 €
Kempingová skladacia stolička KING CAMP Canna C10 s vyhrievaním - čierno-šedá
90,00 €
Kempingový skladací stôl KING CAMP Alu - 107 x 70 cm
83,00 €
Vonkajší modul – skrinka pod gril 80x47x69 cm, čierna/nerezová oceľ 14126
152,76 €
Dvojmiestna lavica z polyrotangu s odkladacím stolíkom
151,99 €