Hnací hriadeľ, poloos ľavá VOLVO S40II/V50 2.4,T5,D5 04-, C30 2.4,T5,D5 06-, C70II 2.4,T5,D5 06-
90-dňový priemer: 109,90 €
najnižšie za 90 dní: 109,90 €
Hnací hriadeľ, poloos ľavá VOLVO S40II/V50 2.4,T5,D5 04-, C30 2.4,T5,D5 06-, C70II 2.4,T5,D5 06- Dĺžka [mm]: 520 Strana vonkajšieho ozubeného kolesa: 36 Strana diferenciálu vonkajšieho ozubenia: 26 Balenie: 1 V jednotke balenie: 1 pasuje na : VOLVO S40II/V50… celý popis ↓
Hnací hriadeľ, poloos ľavá VOLVO S40II/V50 2.4,T5,D5 04-, C30 2.4,T5,D5 06-, C70II 2.4,T5,D5 06-
Dĺžka [mm]: 520
Strana vonkajšieho ozubeného kolesa: 36
Strana diferenciálu vonkajšieho ozubenia: 26
Balenie: 1
V jednotke balenie: 1
pasuje na :
VOLVO S40II/V50 2.4,T5,D5 04-, C30 2.4,T5,D5 06-, C70II 2.4,T5,D5 06-
Producent OE kód
VOLVO 30741287
VOLVO 30783173
VOLVO 30787774
VOLVO 30787776
VOLVO 36000183
VOLVO 360001838
VOLVO 36000439
VOLVO 36000441
VOLVO 36000442
VOLVO 36000548
VOLVO 36000550
VOLVO 36000551
VOLVO 8603119
VOLVO 86031212
VOLVO 860312128
VOLVO 8603819
VOLVO 8603821
VOLVO 86038247
číslo výrobku :
NTY NPW-VV-139
5902048259707
Popis prevzatý z e-shopu.
reklama
Čo ešte zvážiť
Tento tovar ponúka zatiaľ jediný obchod — porovnávať teda niet s čím. Tu je, čo sa mu v tej istej kategórii najviac podobá cenou a značkou.
Hnací hriadeľ, poloos predná ľavá AUDI A4 B5 1.8,1.8T 94-, VW PASSAT B5 1.8,1.8T,2.0 96-, SKODA SUPERB I 2.0 02- MTM
109,90 €
Hnací hriadeľ, poloos zadná OPEL MOKKA 4X4 12-, MOKKA X 16-, CHEVROLET TRAX 12-
109,90 €
Hnací hriadeľ, poloos ľavá MERCEDES W176 A160/A180 12-, W242/W246 B160/B180 11-, C117/X117 CLA180/CLA200/CLA250 W117 13-
109,90 €
Hnací hriadeľ, poloos ľavá JEEP CHEROKEE 2.4,3.7,2.5CRD,2.8CRD 4WD 01-08
109,90 €
Hnací hriadeľ, poloos predná ľavá HONDA PILOT 3.5 09-11, ACURA MDX 3.7 07-09
109,90 €
Hnací hriadeľ, poloos pravá NISSAN QASHQAI 2.0I 16V 4WD 06-
109,90 €
Hnací hriadeľ, poloos ľavá PEUGEOT 508SW 2.0HDI 180KM RXH 14-
109,90 €
Hnací hriadeľ, poloos predná ľavá VOLVO V40 T4 200KM 14-, V40 CROSS COUNTRY T4 GTDI 180KM 12-, D2 DRIVE 1.6 114KM 13- ATM MPS6
109,90 €