Domáca vodáreň Strend Pro Garden, NGP1000E-T1PC, 1000W, 3500 lit./h, 24 lit.
90-dňový priemer: 111,75 €
najnižšie za 90 dní: 109,00 €
teraz lacnejšie než zvyčajne
- Výrobca
- Strend Pro Garden
- EAN
- 08584163117055
Najnižšia cena naprieč obchodmi za posledných 2 týždňov, 4 záznamy.
reklama
Čo ešte zvážiť
Tento tovar ponúka zatiaľ jediný obchod — porovnávať teda niet s čím. Tu je, čo sa mu v tej istej kategórii najviac podobá cenou a značkou.
Čerpadlo Strend Pro Garden QDX5, 900W, kalové, 20000 l/h, kábel 10 m, s nožom, do septiku
107,00 €
Čerpadlo Strend Pro Garden, 850W, 3600 l/h, kábel 1 m, s LCD, do čistej vody
120,00 €
Čerpadlo Strend Pro Garden, 750W, 18000 l/h, kábel 6 m, kalové
122,30 €
Čerpadlo Strend Pro Garden, WGDS15, do kalnej vody, s nožom, 1500W, 350 l/min, kábel 10 m
92,50 €
Strend Pro Čerpadlo MQ1000, 1000W, 6500 l/h, kábel 10 m, do čistej vody
130,80 €
Čerpadlo Strend Pro SCV800F, 750W, s nožom, do septiku
131,60 €
Čerpadlo Strend Pro Garden, WGDS15, do kalnej vody, s nožom, 750W, 233 l/min, kábel 10 m
72,80 €
Strend Pro Čerpadlo MC900E, 900W, 18000 l/h, kábel 10 m, do kalnej vody, 2v1
67,50 €