AGR Ventil OPEL MOVANO 2.5CDTI 2003-,VIVARO 2.5CDTI 2006-,RENAULT MASTER 2.5DCI 2003-,NISSAN PRIMASTAR DCI115/140/150 2003-
90-dňový priemer: 70,90 €
najnižšie za 90 dní: 70,90 €
AGR Ventil OPEL MOVANO 2.5CDTI 2003-,VIVARO 2.5CDTI 2006-,RENAULT MASTER 2.5DCI 2003-,NISSAN PRIMASTAR DCI115/140/150 2003- Typ ventilu: Regulačný ventil Režim prevádzky: elektronický Doplnkový tovar / Doplňujúce informácie: s tesnením Číslo technických… celý popis ↓
AGR Ventil OPEL MOVANO 2.5CDTI 2003-,VIVARO 2.5CDTI 2006-,RENAULT MASTER 2.5DCI 2003-,NISSAN PRIMASTAR DCI115/140/150 2003-
Typ ventilu: Regulačný ventil
Režim prevádzky: elektronický
Doplnkový tovar / Doplňujúce informácie: s tesnením
Číslo technických informácií: SI 0100
Jednotka balenia: 1
pasuje na:
OPEL MOVANO 2.5CDTI 2003-,VIVARO 2.5CDTI 2006-,RENAULT MASTER 2.5DCI 2003-,NISSAN PRIMASTAR DCI115/140/150 2003-
Producent Kod OE
NISSAN 1471000Q0C
OPEL 04431702
OPEL 093161826
OPEL 096161826
OPEL 4431702
OPEL 93161826
OPEL 96161826
QUINTON HAZELL XEGR110
QUINTON HAZELL XEGR168
RENAULT 7701209370
RENAULT H8200222772
číslo výrobku :
NTY EGR-PL-014
5902048084798
Popis prevzatý z e-shopu.
reklama
Čo ešte zvážiť
Tento tovar ponúka zatiaľ jediný obchod — porovnávať teda niet s čím. Tu je, čo sa mu v tej istej kategórii najviac podobá cenou a značkou.
AGR Ventil CITROEN C4 PICASSO II 2.0HDI 2013-,C5 III 2.0HDI 2009-,FORD KUGA II 2.0TDCI 2014-,MONDEO V 2.0TDCI 2014-,PEUGEOT 308 II 2.0HDI 2014-,508 2.0HDI 2014-
70,90 €
AGR Ventil ENG. 1.0 HYUNDAI I10 II, KIA PICANTO III 2013-
70,90 €
AGR Ventil HYUNDAI IX35 2.0CRDI 2010-,SANTA FE 2.0CRDI 2010-,KIA SORENTO 2.0CRDI 2010-,SPORTAGE 2.0CRDI 2010-
70,90 €
AGR Ventil RENAULT ESPACE, LAGUNA, MEGANE, SCENIC, TRAFIC 2.0 DCI
70,90 €
Váha vzduchu Audi A6 1.8 od r.v. 07.1997
71,90 €
AGR Ventil Nissan Navara 2.5DCI 05-10
69,90 €
Váha vzduchu VW Passat od r.v. 10.1996
71,90 €
AGR Ventil AUDI A3, SEAT ALTEA, LEON, SKODA OCTAVIA, VW GOLF V, PASSAT B6, TOURAN 2.0 TDI
69,90 €